03
Global Consulting SIA

Konsultāciju birojs, kura personāls sastāv no jauniem, enerģiskiem un zinošiem savas jomas profesionāļiem ar nepieciešamo izglītību un ilglaicīgu pieredzi attiecīgajā sfērā.

Mūsu mērķis ir nodrošināt klientiem visas vitāli svarīgākās uzņēmējdarbības konsultācijas vienuviet. Ļaut uzņēmumiem optimizēt personāla uzturēšanas izmaksas, saņemot operatīvus un kvalitatīvus konsultatīvos ārpakalpojumus. Izveidot stabilu un ilglaicīgu sadarbību ar klientiem, kuriem ir interesanti kopā ar mums attīstīties, pārvarēt jaunus izaicinājumus un īstenot sarežģītus projektus.

Mēs piedāvājam konsultācijas ES strukturālo fondu līdzekļu apgūšanā, finansu līdzekļu piesaistīšanā no kredītiestādēm un privātajiem investoriem. Biznesa vadības, plānošanas un eksporta konsultācijas, kā arī iepirkumu organizēšanu, pētījumu un analīzes izstrādi. Bez tam, piedāvājam veikt arī uzņēmuma reģistrāciju ārvalstīs, kvalitatīvas transporta un muitas lietu konsultācijas, progresīvas komunikāciju un sabiedrisko attiecību konsultācijas. Problēmās nonākušiem uzņēmumiem un privātpersonām saistošas juridiskās un pārkreditācijas konsultācijas.

Mēs iesakām oriģinālus un kardinālus risinājumus, rūpīgi apzinot un izvērtējot situāciju, domājot par klienta vajadzībām.

Mūsu personāla darba rezultāts ir klienta projektiem piesaistīts publiskais un privātais finansējums vairāk kā 10 miljonu latu apjomā, sniegti veiksmīgi risinājumi visdažādākajās klientu privāto un biznesa problēmu situācijās, kā arī veicināta uzņēmumu un to projektu attīstība no ideju identificēšanas fāzes līdz projekta ieviešanas pabeigšanai.

www.globalconsulting.lv